Resultat   ElitserienA-1A-2A-3B-1B-2B-3B-4B-5C-1C-2C-3C-4C-5
  Tabeller:   ElitserienA-1A-2A-3B-1B-2B-3B-4B-5C-1C-2C-3C-4C-5
     Ranking:   ElitserienA-1A-2A-3B-1B-2B-3B-4B-5C-1C-2C-3C-4C-5
  Schema/Tel:    ElitserienA-1A-2A-3B-1B-2B-3B-4B-5C-1C-2C-3C-4C-5
  Blandat:   Gamla resultatLadda nerSpelregler

Tel/Addresser Serie Elit:    Utskriftsvänlig PDF

Lagnr.LagnamnSpelställeGataOrtTelLagled.Tel.
d0105FishermanPikadoLandskronav. 1Helsingborg0705-350065Patrick0722-263600
d0102ChickensPizzeria VeronaOnsjögatan 27Örkelljunga0435- 52130Markus0708-270845
d0106ZonataPikadoLandskronav. 1Helsingborg0705-350065Christer0738-121604
d0101Lugna FavoriterViking BarGasverksgatan 13Helsingborg042- 125688Peter0705-438244
d0103DrakarnaPikadoLandskronav. 1Helsingborg0705-350065Mickael0735-265307
d0104Trp s lilleman och gängetTRP´s DartSkolgatan 1 bTeckomartorp0723-573500Anton0705-675599

Spelschema Elit:

LagnrHemmanamn    BortanamnLagnrDagDatumTid
Spelomgång 1
d0101Lugna Favoriter      Chickensd0102lördag2019-01-1913:30
d0105Fisherman      Drakarnad0103lördag2019-01-1918:00
d0106Zonata      Trp s lilleman och gängetd0104lördag2019-01-1917:00
Spelomgång 2
d0101Lugna Favoriter      Drakarnad0103lördag2019-01-2613:30
d0104Trp s lilleman och gänget      Fishermand0105lördag2019-01-2614:15
d0102Chickens      Zonatad0106lördag2019-01-2614:00
Spelomgång 3
d0105Fisherman      Zonatad0106lördag2019-02-0218:00
d0101Lugna Favoriter      Trp s lilleman och gängetd0104lördag2019-02-0213:30
d0102Chickens      Drakarnad0103lördag2019-02-0214:00
Spelomgång 4
d0104Trp s lilleman och gänget      Chickensd0102lördag2019-02-1614:15
d0105Fisherman      Lugna Favoriterd0101lördag2019-02-1618:00
d0106Zonata      Drakarnad0103lördag2019-02-1617:00
Spelomgång 5
d0103Drakarna      Trp s lilleman och gängetd0104lördag2019-02-2315:00
d0102Chickens      Fishermand0105lördag2019-02-2314:00
d0101Lugna Favoriter      Zonatad0106lördag2019-02-2313:30
Spelomgång 6
d0104Trp s lilleman och gänget      Zonatad0106lördag2019-03-2314:15
d0103Drakarna      Fishermand0105lördag2019-03-2315:00
d0102Chickens      Lugna Favoriterd0101lördag2019-03-2314:00
Spelomgång 7
d0103Drakarna      Lugna Favoriterd0101lördag2019-03-3015:00
d0105Fisherman      Trp s lilleman och gängetd0104lördag2019-03-3018:00
d0106Zonata      Chickensd0102lördag2019-03-3017:00
Spelomgång 8
d0106Zonata      Fishermand0105lördag2019-04-0617:00
d0104Trp s lilleman och gänget      Lugna Favoriterd0101lördag2019-04-0614:15
d0103Drakarna      Chickensd0102lördag2019-04-0615:00
Spelomgång 9
d0102Chickens      Trp s lilleman och gängetd0104lördag2019-04-2714:00
d0101Lugna Favoriter      Fishermand0105lördag2019-04-2713:30
d0103Drakarna      Zonatad0106lördag2019-04-2715:00
Spelomgång 10
d0104Trp s lilleman och gänget      Drakarnad0103lördag2019-05-0414:15
d0105Fisherman      Chickensd0102lördag2019-05-0418:00
d0106Zonata      Lugna Favoriterd0101lördag2019-05-0417:00